Neden Biz?

İksa sistemleri imalatında güvenlik kalemlerinin en başında, kademe kazılarına ve projede öngörülen iş programına uygun hafriyat yapılması gelmektedir. Bu sebeple iksa ve hafriyat işleri taşeronu arasındaki koordinasyonun kusursuz olarak sağlanması ve bu işlerin, iksa sisteminin güvenliğini tehdit etmeden ve İş Programına uygun olarak yapılması gerekmektedir. Kademe kazılarında, projede belirtilenden daha derin kazı yapılması veya kazılmasına izin verilmeyen bir bölgede kazı yapılması durumunda iksa sisteminde ve çevre yapılarda büyük hasarlara neden olacak göçmelerin oluşması söz konusu olabilecektir.

Firmamız; yıkım, hafriyat, arazide zemin ve temel mühendisliği etütlerinin yapılması ve raporlanması, derin kazı-kazıklı temel ve zemin iyileştirme projelerinin tasarımı ve danışmanlığı, iksa ve zemin iyileştirme imalatları, aletsel gözlem ve geoteknik deneyler, haritacılık ve iş güvenliği kollarında entegre hizmet zinciri sunan uzmanlaşmış bir şirkettir.

İşverene odaklanmış bir işletme kültürüne sahip olan Dünya Zemin iş kalemleri arasında koordine problemi olmadan titiz ve yüksek kalite anlayışı ile hizmet verdiği tüm projelerin ulusal ve uluslar arası standartlar çerçevesinde projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar her aşamasında işverenin yanında olup üst düzeyde işveren memnuniyeti sağlamaktadır.

Whatsapp Destek Hattı